Grafické práce

Vytvářím loga a navazující materiály. Vizitky, plakáty a další tiskovou grafiku.

Tvorba loga a logomanuálu
Tvorba loga

Vytvoření loga a logomanuálu

Logo vás reprezentuje na každém rohu. Trh je přesycený různými symboly a chcete-li mezi nimi vyniknout, mělo by se při jeho přípravě postupovat zodpovědně, aby perfektně sedlo charakteru vašeho podnikání.

Koncept

Seznámíte mě s vaší činností, zohledníme vaše potřeby a vytvoříme koncept. Nastíním myšlenku za jeho tvary.

Realizace

Ve chvíli, kdy si potvrdíme koncept, přejdu k finálnímu zpracování. Instrukce k používání loga včetně barevnosti uvedu do přiloženého logomanuálu. Hotové logo vám předám ve vektorovém formátu. 

Vizuální identita

Grafické prvky a reprezentativní materiály. To vše tvoří vaší vizuální identitu. Pomohu vám s jejím sestavením a společně vytvoříme pravidla, která by se měla dodržovat všude, kde se objeví vaše jméno v doprovodu grafiky. 

Vizuální identita není logo. Je to komplexní řešení pro prezentaci, uzpůsobené potřebám vašeho podnikání. 

Fotomanipulace
Fotomanipulace

Fotomanipulace

Má oblíbená. Z fotky se dá vytvořit neobyčejně poutavá scéna, pro kterou neexistují pravidla 🙂 Teleportujeme se na jinou planetu, vypneme gravitaci, zavoláme ufouny, přidáme třetí oko… cokoliv.

Vizualizace plakátu samoobslužné prádelny v Žatci

Vizualizace

Vše umím promítnout do reálného náhledu. Chcete-li například zhotovit billboard nebo reklamu ve vámi vybrané lokaci, můžete místo vyfotit a fotku mi poslat. Zasadím grafiku přímo do scény a vy budete mít lepší představu o tom, jak bude vaše reklama vypadat v praxi.

Vizualizace je vhodná i pro následnou výrobu. Například při potisku textilu může výroba vidět umístění motivu a při realizaci se řídit tímto náhledem.

Vizualizace plakátu samoobslužné prádelny v Žatci
Close Menu
Dočasně nedostupné

Web je částečně uzavřený. Pracuji na pozadí a optimalizuji jeho rychlost. Zkuste to prosím později.