Zásady ochrany osobních údajů

Na základě zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a GDPR – Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) vás musím informovat, jakým způsobem se starám a proč jsou zpracovávány vaše osobní údaje. Také o vašich právech, které můžete kdykoliv uplatnit.

Komu svěřujete své osobní údaje?

Správcem osobních údajů je

Název Jaroslav Valko
Sídlo/bydliště Jaroslava Vrchlického 2494, Žatec 438 01
07044003
Telefon 607 648 023
Email mail@jaroslav-valko.cz
Kontaktní adresa Jaroslava Vrchlického 2494, Žatec 438 01

Zapsán v živnostenském rejstříku.

Co je to osobní údaj?

Za osobní údaj jsou považovány informace, kterými lze přímo či nepřímo identifikovat vás, jako fyzickou osobu. Identifikátorem je např. jméno, ičo, místo bydliště, ip adresa a síťové identifikátory nebo jeden či více prvků fyzické, fyziologické, genetické, psychické, ekonomické a kulturní nebo společenské identity fyzické osoby. Ufff..

To neznamená, že o vás tyto informace mám nebo bych je požadoval. Pracuji jen s těmi, se kterými mohu dosahovat svého oprávněného záměru.

Co je to zpracování osobních údajů?

Zpracování osobních údajů je jakákoliv operace nebo jejich soubor, který je prováděn manuálně nebo pomocí automatizovaných postupů jako je shromáždění, zaznamenání, uspořádání, strukturování, uložení, přizpůsobení, vyhledání, nahlédnutí, použití, zpřístupnění, přenos a šíření, nebo jakékoliv jiné zpřístupnění, seřazení či kombinace, omezení nebo vymazání. Je mi trochu horko…

Jaké údaje shromažďuji?

Na základě vašeho souhlasu

Shromažďuji pouze takové údaje, které mi se svým souhlasem poskytnete. Váš souhlas je svobodný, jednoznačný a odlišitelný od jiných prohlášení. Jinak je neplatný. Neplatí pro takové údaje, které sami o sobě poskytnete veřejně např. v podobě příspěvku do diskuze.

Bez souhlasu

Bez vašeho souhlasu zpracovávám pouze údaje, které jsou nutné k dostání všem našim dohodám (smlouvám) např. při dodání produktu nebo služby, které si objednáte. Určité údaje musím uchovávat podle právních předpisů (daňové zákony, účetnictví). Mimo jiné musím shromažďovat vaše jméno a příjmení, trvalé bydliště, doručovací adresu, údaje o platbách a v případě podnikatelského subjektu i název firmy, sídlo, ičo a dič.

Pro účely naší další komunikace

Snažím se, aby mé produkty a služby byly dostupné a dávám vám o nich vědět. Za tímto účelem uchovávám váš e-mail, případně telefonní číslo.

Pokud se přihlásíte k odebírání novinek a jiných sdělení, dávám vám možnost, abyste se svobodně rozhodli, zda mi své kontaktní údaje poskytnete. Váš e-mail zaeviduji až na základě potvrzení souhlasu. Ten můžete kdykoliv odvolat, ať už tak, že mě kontaktujete nebo kliknete na odkaz, který je určen k odhlášení v některém z e-mailů.

Pro zlepšení těchto stránek

Ke prospěchu a spokojenosti návštěvníků tohoto webu využívám dostupné metriky a další prostředky. Jedná se o služby poskytující společností Google. Zejména Google Analytics nebo Google Search Console. Pokud sledujete mé webovky, mohu sbírat údaje během vaší návštěvy. Takže o vás vím z jaké webové stránky jste ke mně přišli, jaké stránky na mém webu jste navštívili nebo z jaké IP adresy a zařízení jste se přihlásili.

Na stránkách také používám soubory Cookies. To jsou malé soubory, které stahuje váš prohlížeč a pomáhají mi, abych vám zobrazoval to, o co se konkrétně zajímáte. Dále mi pomáhají v marketingových účelech a ke zlepšení mých služeb a produktů. Tyto soubory můžete ze svého prohlížeče kdykoliv smazat.

Obchodní strategie a (re)marketing

Ujišťuji vás, že vaše osobní údaje neprodávám třetím stranám. Mohu je ale využít k mým podnikatelským činnostem a to zejména u e-commerce projektu BrutalMask.cz, který provozuji.

Ochrana osobních údajů

Vážím si vaší důvěry a nepřestávám se vzdělávat v ochraně osobních údajů. Vylepšuji technická a bezpečností opatření, abych data chránil proti neoprávněné manipulaci, ztrátě, zničení nebo zásahu nepovolaných osob.

Jak zabezpečuji vaše osobní údaje?

  • Na stránkách používám SSL certifikát. To je zabezpečené připojení mezi vámi a serverem.
  • E-maily jsou kontrolovány, zda neobsahují viry. Nejedná se o spam.
  • Je používána zabezpečená komunikace.

Jaká máte práva?

Pokud máte dojem, že je něco v nepořádku, máte právo vznést námitku a získat informace o tom, které údaje o vás uchovávám. Ty pak máte možnost opravit, doplňit, omezit zpracování nebo vymazat.

Vyhledávání
Kategorie příspěvků
Uzavřená skupina na facebooku
Způsob platby

Na tomto webu můžeš bezpečně platit kartou nebo bankovním převodem.

visa
mastercard
Gopay
Close Menu
Dočasně nedostupné

Web je částečně uzavřený. Pracuji na pozadí a optimalizuji jeho rychlost. Zkuste to prosím později.