Potisk a výšivka na textil

Působil jsem jako grafik v textilním průmyslu. Sítotisk, digitální tisk a výšivka levou zadní.

Potisk textilu vizualizace na tričku
Potisk textilu vizualizace na tričku

Potisk textilu

Mám bohaté zkušenosti z prostředí předtiskové přípravy a kontakty v přední české firmě, která se zabývá tiskem a výšivkou na textil.

Sítotisk

Má své limity, kde je možné tisknout jen deset přímých barev. Tisk vícebarevného motivu, kdy se barvy prolínají (např. ilustrované motivy), vyžaduje složitější předtiskovou přípravu, která je nákladnější a vyplatí se při větším počtu kusů. 

Digitální tisk

Technologií digitálního tisku lze aplikovat vícebarevné motivy a předtisková příprava je mnohem snadnější. Vyplatí se při tisku v malém počtu kusů.

Výšivka na textil vizualizace na textilu

Výšivka

Velmi kvalitní způsob aplikace vašeho loga na textil. Působí reprezentativně a vkusně. Vhodná je aplikace na košile a polokošile, kšiltovky nebo tašky na notebook.

3D efekt

Je-li motiv vhodný, lze použít efekt, při kterém je logo vystouplé z textilu – tzv. 3D efekt.

Vyšívat je možné několika přímými barvami v závislosti na technologických možnostech a složitosti motivu. Slabé nápisy jako claimy a slogany se musí nasílit nebo vynechat.

Výšivka na textil vizualizace na textilu
Předtisková příprava grafické práce
Předtisková příprava grafické práce

Předtisková příprava a poptávka

V rámci konzultace jsem schopný zajistit potřebné služby, spojit vás s obchodním zástupcem a být k dispozici grafickému oddělení při přípravě dat. Vy už jen převezmete hotovou zakázku!

Close Menu