Online kurz #VybudujInstagram!

Strávil jsem rok budováním svého instagramového profilu. V kurzu vysvětluji a popisuji osvědčené způsoby, kterými lze docílit stálého růstu vašeho instagramu bez toho, aniž by jste museli strávit hodiny času a utrácet velké peníze za jeho spravování.

Co se v kurzu naučíte?

  • Jak ušetřit čas a peníze
  • Jak nastavit účet a profil
  • Jak získat pozornost
  • Jak budovat audience (publikum)
  • Jak monitorovat růst

Všichni jsou na telefonech..

Instagram cílová skupina

Svět spousty lidí se odehrává za obrazovkou jejich telefonů, tabletů a počítačů. Přijde vám to smutné? Protože děti na tom stráví hodně času? Protože jdete po ulici a všichni jsou zaboření pohledem do svých telefonů? Myslíte si, že by to tak být nemělo? Ano, protože jste se zřejmě narodili před touhle dobou. Vyrůstali jste v době, kdy bylo zvykem běhat venku bez telefonů a jedinou elektronikou v kapse bylo Tamagotchi. A ti, kteří ho měli, byli cool! No. Já ho měl taky.

Dneska je to jinak a kdo ví, co nám přinese zítřejší den. Nicméně žijeme v informační době a dnes je cool ten, kdo je vidět a má čísla. Dnes takový člověk není jen frajer s tamagotchi, kterého zná celá ulice. Je to ten, který dokáže oslovit cílovou skupinu bez utrácení velkých částek za propagaci. Ten, který se vzbudí a jen co vezme do ruky telefon, může oslovit nejen celou ulici a město, ale třeba celou republiku, ba možná svět. Přeháním, že jo? Možná. Musí to být poutavé.

Tahle loď už vyplula, ale pořád můžete naskočit

Pamatujete si dobu, kdy bylo na instagramu snadné oslovit mnohem víc lidí, než dnes? Bylo to nastavením vnitřních procesů a algoritmu, který váš obsah dokázal rozšířit mezi více uživatelů. Tahle loď už vyplula. Instagram svůj algoritmus neustále vylepšuje, aby se k vám dostával jen obsah, o který zjevně jevíte největší zájem. To je dobré, pokud jste “konzument”. Zároveň tím snižuje dosah vašich příspěvků a ve chvíli, kdy na to budete koukat jako na příležitost být vidět a posunout svůj business, už to tak dobré není.

Pořád můžete naskočit. Je proto potřeba naučit se několik principů, které vám umožní budovat svůj instagram, aniž byste museli utrácet hromadu peněz a strávit spoustu času na téhle síti.

Tak si prostě koupím followery, ne?

Instagram followeřiTo určitě můžete. Stojí to pár stovek. Otázkou je, jestli vám tihle roboti zvednou i ostatní čísla. Nejen to, které je nad nápisem “sledující”. Budou aktivní? Kliknou na váš web? Koupí si od vás službu nebo produkt? No jasně, že ne!

Na druhou stranu – bude to vypadat cool! Na venek to vypadá, že dokážete oslovit tisíce “lidí” a jste influencer. Teda člověk, který má aktivní publikum. Má lidi, kteří klikají na odkazy a kupují si díky němu služby a produkty, které propaguje. Jen do chvíle, kdy si někdo zobrazí seznam “lidí”, kteří vás sledují a uvidí tohle.

A co je na tom? Tak si mojí followeři nevyplnili profil. Jen sledují můj obsah a nepotřebují být vidět. Opravdu? A jaké je zapojení tvého “publika” ve tvém obsahu, tvých příspěvcích? Tisíce “lidí”, kteří tě sledují v době kdy přidáš příspěvek, zřejmě spí. Ne, tohle nefunguje.

Je to o živé komunikaci, zapojení sledujících a opravdovém oslovení

Instagram přehledAno, je to přesně tak. K čemu by bylo tisíce robotů, kteří vás sledují. Odpíchněte se od čísel, které jsou pro vás aktuální. Pracujte s tím, co máte. Cílem je vybudovat si instagram a publikum tak, aby byla konverze vašich sledujících v lajkování, komentování, klikání na odkazy a finálním koupení služby nebo produktu co největší.

Pro ty z vás, kteří chtějí být vidět a chtějí si vybudovat jeden z nejsilnějších kanálů současné doby k oslovení lidí, jsem připravil kurz #VybudujInstagram.

 

ZOBRAZIT KURZ #VybudujInstagram

Byl pro vás obsah přínosný?

Pokud se vám příspěvek líbil, budu rád, když ho sdílíte mezi své přátele na sociálních sítích.

Můžete se přihlásit k odebírání novinek

Pro přihlášení vyplňte svůj e-mail v hlavičce webu a do schránky vám přijde potvrzení, které je potřeba schválit. Poté vám dám vědět vždy, když napíšu nový příspěvek nebo oznámení!

Sledovat mě můžete na sítích
Přečtěte si další příspěvky na blogu
Vyhledávání
Kategorie příspěvků
Uzavřená skupina na facebooku
Způsob platby

Na tomto webu můžeš bezpečně platit kartou nebo bankovním převodem.

visa
mastercard
Gopay
Close Menu
Dočasně nedostupné

Web je částečně uzavřený. Pracuji na pozadí a optimalizuji jeho rychlost. Zkuste to prosím později.